Contact
  • Nu ai timp sa ajungi cu masina la service?

  • Suna la 021.599.72.11 si venim noi sa o luam!

Contact

Pentru a va oferi servicii de cea mai buna calitate, Badsi isi concentreaza fortele intr-un singur showroom, cel din Soseaua Pipera nr. 50A.
O echipa de consilieri de vanzari va asteapta aici cu oferte geniale si discounturi pe masura. V-am pregatit test-drive-uri cu orice model, oferte personalizate si o noua divizie: Second Hand.

SERVICE BADSI Sos. Pipera nr. 50 A

Telefon 1: +(4021) 599.72.11 Telefon 2: +(4021)  599.72.20

Mobil: 0729.665.588 NON-STOP Fax: +(4021) 599.72.24

E:mail: programari@badsi.ro

Program service:

Luni – Vineri: 08:00-16:30

Showroom Sos. Pipera nr. 50 A

Telefon 1: +(4021) 599.72.11  Telefon 2: +(4021)  599.72.20

Fax: +(4021) 599.72.24

E-mail: sales@badsi.ro

Program Showroom:

Luni – Vineri: 09:00-17:30
Sambata: 09:00-16:00

Vanzari noi

AndreiVasile(1) Andrei Vasile
avasile@badsi.ro
0721.213.554
Adrian Bosoi
abosoi@badsi.ro
0723.152.513
Geanina Coman Geanina Coman
gcoman@badsi.ro
0758.021.379
Ana Stoicescu
astoicescu@badsi.ro
0723.540.625
Amalia Robitu Amalia Robitu
arobitu@nissan-badsi.ro
0758.021.402
Vlad Predoiu
vpredoiu@badsi.ro
0757.033.667

Vanzari speciale

MarianPredescu(1) Marian Predescu
mpredescu@badsi.ro
0721.201.382
Mihai Farcas
mfarcas@badsi.ro
0721.958.712
Antonio Siia
santonio@badsi.ro
0724.323.572

Mecanica/Electrica:

Tel.: 021/ 599.72.20 Mobil : 0729.665.588 NON-STOP

Sabina Hobincu
shobincu@badsi.ro
Mobil: 0758.020.915
Adrian Gheorghe
agheorghe@badsi.ro
Mobil: 0724.323.574
Georgeta Enciu
genciu@badsi.ro
Mobil: 0724.322.080

 

Piese de Schimb:

Coordonator Tinel Sindie
tsindie@badsi.ro
Tel: 021/ 599.72.32
Mobil: 0729.665.599
Gabriela Mircea Gabriela Mircea
gmircea@badsi.ro
0724.200.396
George Istrate
gistrate@badsi.ro
0730.713.139
Mihai Konovala Mihai Konovala
mkonovala@badsi.ro
0730.709.936
Gheorghe Dumitru
gdumitru@badsi.ro
0724.922.374
Andrei Buzica
abuzica@badsi.ro
0764.683.591

CEO

Paul Badea
pbadea.jr@badsi.ro
0736.392.825

Director After Sales

Mihai Konovala Liviu Ivancea
livancea@badsi.ro
0754.099.646

Termeni si conditii de utilizare a datelor cu caracter personal

Conform Legii nr. 677/2001, tu ai urmatoarele drepturi cu privire la protectia datelor tale personale: Atentie! Ca sa te opui prelucrarii datelor personale sau sa soliciti stergerea datelor, te poti adresa cu o cerere scrisa, datata si semnata la sediul S.C. BADSI IMPEX SRL situat in Sos. Pipera, nr. 50A, sector 2, Bucuresti, in atentia Conducerii S.C. BADSI IMPEX SRL . Suntem inregistrati ca operator de date cu caracter personal sub nr. 18458.

Programare Service

    Scopul programarii

    Asigurator

    Data programarii

    Marca

    Model

    Serie sasiu

    Masina la schimb

    Preluare predare auto*

    Nume

    Email

    Telefon

    Observatii

    Validarea programarii tale o vom realiza telefonic. Daca printr-o eroare de sistem noi nu te-am contactat in timp util, ne cerem scuze si te rugam sa ne apelezi la 0729.665.588!


Programare Test-Drive

Nume (*)

Email (*)

Telefon

Modelul dorit (*)

Mesaj

Va rugam sa introduceti urmatorul cod antispam: captcha

Am citit termenii si conditiile de utilizare a datelor cu caracter personal si sunt de acord cu acestea (*)

(*) Campuri obligatorii

Programare Constatari Daune

    Tip

    Asigurator

    Data programarii

    Masina la schimb

    Nume

    Email

    Telefon

    Preluare predare auto*


    Badsi face tot posibilul pentru a tine cont de preferinta dvs. in limita programarilor stabilite.

Cerere Oferta

Vezi modelele Nissan

Nume (*)

Email (*)

Telefon

Modelul dorit (*)

Motorizare (*)

Va rugam sa introduceti urmatorul cod antispam: captcha

Am citit termenii si conditiile de utilizare a datelor cu caracter personal si sunt de acord cu acestea (*)

(*) Campuri obligatorii

Vezi ofertele de autorulate

Nume (*)

Email (*)

Telefon

Marca (*)

Model (*)

Va rugam sa introduceti urmatorul cod antispam: captcha

Am citit termenii si conditiile de utilizare a datelor cu caracter personal si sunt de acord cu acestea (*)

(*) Campuri obligatorii